Naša konkurencia

www.drevodom.sk
www.kvalit.sk
www.zruby.sk
www.eu-con.sk
www.drevotrend.sk
www.holzprodukt.sk
www.drevostavbylacuch.sk
www.slovenskydom.sk


počítadlo:
104969

PROFIL SPOLOČNOSTI

Firma WLP Plus s r. o. bola založená v roku 2006. Sídlo, ako aj výrobné priestory sa nachádzajú v Oravskej Lesnej v okrese Námestovo. Počiatočným výrobným programom firmy boli záhradné chatky, ktoré boli v prevažnej miere expedované na trhy západnej európy. Na základe dopytu trhu a požiadaviek zákazníkov sme sa postupne preorientovali na výrobu drevených ekologických domov.

V súčasnosti sa zaoberáme výrobou a montážou drevených ekologických stavieb. Tieto stavby spĺňajú náročné požiadavky na zdravé bývanie, sú charakteristické svojou nízkou spotrebou energie a krátkou dobou výstavby.
O firme      O drevostavbách      Priebeh výstavby      Konštrukcia Drevostavby      Kontakt      

Základnými produktami firmy sú drevené rodinné domy a celoročne obývateľné drevené chaty. Taktiež vyrábame záhradné chatky, interiérový a záhradný nábytok z masívneho dreva, ale aj rôzne záhradné doplnky ako sú prístrešky na autá a altánky. Na výrobu používame smrekové drevo pochádzajúce z oblasti Oravy a Kysúc, ktoré sa vyznačuje svojou vyššou hustotou z dôvodu nízkeho prírastku drevnej hmoty.

Stavby realizujeme predovšetkým podľa individuálnych predstáv a požiadaviek zákazníka. Každý vážny záujemca na základe vlastných predstáv dostane od nás vypracovanú štúdiu podľa charakteru stavebného pozemku a cenovú ponuku. Technológia drevostavieb umožnuje zákazníkovi rôzne spôsoby dokončovania interiéru, od klasickej drevenej konštrukcie až po biele sadrokartónové úpravy stien. Ďalšou možnos?ou je vybra? si stupeň rozostavanosti stavby, ktorý je možný si svojpomocne dokonči?. Dôležitou prednos?ou technológie výstavby suchým procesom je jednoduchá prestavba alebo nadstavba (zväcšenie úžitkovej plochy) vo veľmi krátkom čase. Táto možnos? rieši najmä finančný problém mladých rodín.

Po podpise zmluvy a vyhotovení projektovej dokumentácie, nasleduje realizácia stavby, ktorá trvá 2 až 3 mesiace, na základoch vyhotovených zákazníkom alebo tieto môžu by? súčas?ou dodávky. Po zrealizovaní poskytujeme na naše stavby záručný servis 3 až 10 rokov. Životnos? týchto stavieb sa odhaduje na 100 a viac rokov na základe použitých ochranných prvkov. Cena sa dá stanovit len orientacne a pohybuje sa okolo 22.000,- Sk bez DPH za 1 m2 úžitkovej plochy pri stavbe na klúč (elektroinštalácia, vodoinštalácia, el. kúrenie, podlahy, dlažby, sanita a kuchynská linka vcetne základných elektrospotrebicov).

Nezabudnite že drevený dom už svojou podstatou vytvára priestor, kde toľko potrebné zdravie, psychickú pohodu, kľud a harmóniu môžete bez problémov a prirodzene načerpa?.